Obudowa podwodna Weefine Smart Housing with Sensor

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Weefine
  • Dostępność: Na stanie
  • szt.
  • 2 049,00 zł / szt.

Obudowa Weefine Smart Housing z czujnikiem głębokości to uniwersalna obudowa kompatybilna z większością smartfonów, niezależnie od systemu operacyjnego iOS lub Android. Wystarczy umieścic smartphona w obudowie włączyć Bluetooth i połaczyć się z darmową aplikacją Weefine. 

Weefine Smart Housing z czujnikiem głębokości to uniwersalna obudowa kompatybilna z większością smartfonów, niezależnie od systemu operacyjnego iOS lub Android. Po prostu upewnij się, że bluetooth jest włączony w twoim urządzeniu, połącz się z inteligentną obudową i umieść telefon w obudowie. Obudowa jest chroniona za pomocą próżniowego uszczelniania. Wbudowany czujnik głębokości pro może wykrywać w czasie rzeczywistym głębokość nurkowania i temperaturę, które można następnie dodać do wideo za pomocą aplikacji.

Głębokość: 80m

Wbudowany zawór próżniowy: Tak

Czujnik głębokości: Tak

KOMPATYBILNY Z : Apple iPhone i Android z max. wymiary 158 mm x 83 mm x 9 mm ,iPhone6, iPhone 6 plus, iPhone 6s, iPhone 6s plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, Samsung Galaxy S7, Samsung S8, Huawei mate 10, Huawei, itp ..

NIE jest kompatybilna z telefonami takimi jak Huawei P20 PRO (ze względu na soczewki umieszczone na całej długości)