Obudowa podwodna Nauticam NA-A7 do Sony A7 Mk II & A7R Mk II & A7s Mk II

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nauticam
  • Dostępność: Dostępne w ciągu 14 dni
  • szt.
  • 13 700,00 zł 13 000,00 zł / szt.

Obudowa Nauticam NA-A7 do Sony A7 Mk II & A7R Mk II & A7s Mk II

Doskonała obudowa Nauticam NA-A7, wykonana z aluminium, idealnie dopasowana do aparatu. Ergonomiczne rozmieszczenie pokręteł pozwala na wygodną obsługę wszystkich funkcji aparatu bez odrywania rąk od obudowy. Wygląd, funkcjonalność, jakość i łatwość obsługi w jednym opakowaniu.

Doskonała obudowa Nauticam NA-A7, wykonana z aluminium, idealnie dopasowana do aparatu. Ergonomiczne rozmieszczenie pokręteł i przycisków pozwala na wygodną obsługę wszystkich funkcji aparatu bez odrywania rąk od obudowy. Wygląd, funkcjonalność, jakość i łatwość obsługi w jednym opakowaniu.

 

- Tylna część obudowy wyposażona jest w wizjer ułatwiający podgląd dużego ekranu (3 cale). W obudowie umieszczona została lunetka, pozwalająca na wygodne korzystanie z systemu komponowania kadru znajdującego się w aparacie.

- Wszystkie przyciski i pokrętła obudowy są bardzo wyraźnie opisane, co znacząco wpływa na komfort fotografowania i obsługi obudowy.

- Synchronizacja zewnętrznych lamp błyskowych z lampami wyposażonymi w fotocele odbywa się przy pomocy światłowodów. Lampa błyskowa wbudowana w aparat mieści się w górnej części obudowy i steruje pracą zewnętrznych lamp. Dla pełnego trybu TTL, auto i manualnego, należy stosować lampy Inon D2000 lub Inon Z240. Stosowanie pozostałych lamp, umożliwi nam pracę w trybie auto oraz manualnym.

- Nauticam oferuje wymienne porty do różnego rodzaju dostępnych obiektywów. Port mocowany jest bezpośrednio do obudowy, przy pomocy nowego systemu portów, niekompatybilnego z dotychczas oferowanymi w innych obudowach. Port sprzedawany jest osobno.

- Wyposażenie standardowe obudowy obejmuje ramiona do lamp błyskowych, które można rozbudować o kolejne akcesoria lub dodatkowe uchwyty.

- Stosowanie barwnych filtrów pozwala na uzyskanie jeszcze lepszej jakości barw w podwodnym świecie. Kompatybilność z portem obiektywowym zależy od średnicy gwintu portu. Chętnie doradzimy jakie filtry byłyby najwydajniejsze.

- Służymy radą również jeśli chodzi o konwertery makro i szerokokątne, które pozwolą znacznie rozszerzyć tematykę fotografowanych obiektów pod wodą.

 

Specyfikacja:

Wymiary: 323mm x 165mm x 109 mm

Materiał: anodowany stop aluminium i poliwęglan

Waga: 2,33 kg (bez aparatu)

Pływalność: lekko negatywna

Maksymalna głębokość: 100 metrów 

W cenie tylko obudowa, akcesoria można zakupić osobno!!!