Maska TUSA M-1001 HD

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: TUSA
  • Dostępność: Na stanie
  • szt.
  • 240,00 zł / szt.

Maski z rodziny Freedom wykonane są z silikonu zróżnicowanej grubości i z kołnierzem o lekko wyciągniętych krawędziach, przez co ich dopasowanie do twarzy jest praktycznie idealne.

Cieszą się - od czasów wejścia na rynek - niesłabnącą popularnością wśród nurków. Dlatego TUSA w roku 2014 zaskoczyła nas wspaniałą, panoramiczną maską M1001 HD!


Zaokrąglone krawędzie kołnierza maski
Zapewniają niesamowity komfort podczas noszenia, dzięki nim silikon maski nie dociska zbyt mocno do twarzy pod wpływem ciśnienia wody.

Ruchome w zakresie 180 stopni mocowanie paska
Ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju i rozmiaru twarzy, oraz umożliwia złożenie maski by zajmowała jak najmniej miejsca

Pasek 3D
Pasek dopasowuje się idealnie do każdego rodzaju i rozmiaru głowy, przylegając ściśle do wszelkich krzywizn głowy noszącego i gwarantując stale optymalne ułożenie maski na twarzy.

Mocowanie paska maski do jej kołnierza
System takiego mocowania eliminuje niewygodne klamry do paska znajdujące się na ramce maski, pozwala na stosowanie ultra-lekkich klamerek oraz ułatwia składanie maski by schować ją do kieszeni np. jacketu.

Panoramiczny widok
Maksymalne pole widzenia osiągnięto dzięki zaprojektowaniu jak najcieńszej ramki maski. Pozwoliło to uzyskać niesłychanie szerokie pole widzenia, porównywalne do pola widzenia masek trój- lub czteroszybowych.