INON zestaw: filtry/SD Front Mask/konwerter UFL-G140 SD do GoPro HERO 5/6

Dodaj recenzję:
  • Producent: INON
  • Dostępność: Na stanie
  • szt.
  • 2 335,00 zł 2 250,00 zł / szt.

INON zestaw: filtry/SD Front Mask/konwerter UFL-G140 SD do GoPro HERO5!!!

 

Zestaw filtrów kolorów dla HERO5 został zaprojektowany specjalnie do połączenia GoPro® HERO5 i jego opcjonalnej obudowy "Super Suits Dive housing dla HERO5 Black", aby umieścić ją w obiektywie Port obudowy do odbijania naturalnego koloru z mniej niebieskim odlanym. Zestaw składa się z trzech różnych filtrów; Zielonej wodzie, płytkiej wodzie (do 15 m) lub głębokiej wodzie (15 m lub większej), aby korzystać z różnych warunków fotografowania

The SD Front Mask do HERO5 jest prostym rozwiązaniem, aby dodać obiektyw lub system ramienia do obudowy do nurkowania dla GoPro HERO5 Black.

SD Mount Bayonet z systemem blokowania
Wyposażony w system bagnetowy INON "SD Mount" z dodatkową funkcją blokowania zapewniającą łatwą i szybką wymianę, a także niezawodną instalację obiektywu podwodnego i półokrągłego INON "UFL-G140 SD" lub "UCL-G165 SD. "Zaprojektowany wyłącznie do aparatów akcji takich jak GoPro®. Oczywiście The SD Front Mask do HERO5 jest użyteczna bez dołączenia soczewki.

UFL-G140 SD Konwerter typu Rybie Oko
Maksymalny kąt widzenia GoPro® HERO5 to ok. 151 ° na powierzchni, które zmniejszy się do ok. 94 °z powodu innego współczynnika załamania, kiedy umieścisz kamerę w obudowie do nurkowania i zabierzesz ją pod wodę . Inon UFL-G140 SD zapewnia ultra szeroki kąt widzenia typu rybie oko o kącie widzenia 140 °.