Komputer nurkowy Suunto EON Core Lime

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Suunto
  • Availability: Exists
  • szt.
  • 2,900.00 zł / szt.

PORĘCZNY KOMPUTER NURKOWY Z CZYTELNYM KOLOROWYM EKRANEM I DOSTOSOWYWANYMI FUNKCJAMI

WYJĄTKOWA CZYTELNOŚĆ Z FUNKCJĄ PEŁNEGO DOSTOSOWANIA

Poręczny komputer nurkowy Suunto EON Core to doskonały towarzysz nurkowań, bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz nurkowania, czy jesteś już aktywnym nurkiem badającym nowe głębiny. Najważniejsze szczegóły dotyczące nurkowania można z łatwością odczytać na wyraźnym kolorowym wyświetlaczu z dużymi, czytelnymi znakami. Ten komputer nurkowy z szeroką gamą funkcji i możliwością dostosowania to Twój niezawodny partner, bez względu na to, czy badasz wraki statków, czy podziwiasz kolorowy podwodny świat.


WYSOKA CZYTELNOŚĆ

Odczytuj wszystkie ważne dane nurkowania z wyraźnego, czytelnego ekranu. Duże cyfry i litery w kontrastowych kolorach są łatwe do odczytania w mroku pod wodą lub podczas nurkowania w nocy.


UMOŻLIWIA NIEUSTANNE ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI NURKOWYCH

Suunto EON Core jest gotowy do użytku po rozpakowaniu, lecz można modyfikować jego funkcje zgodnie z zapotrzebowaniem za pomocą  Suunto CustomDisplay™. Wybieraj różne style wyświetlania oraz wyświetlane szczegóły nurkowania. Oprogramowanie z możliwością aktualizacji sprawia, że komputer Suunto EON Core to niezawodny partner nurkowy na wiele lat.


KOMPAKTOWY I WYGODNY

Lekka i kompaktowa obudowa z kompozytu z paskiem elastomerowym (lub elastycznymi linkami) doskonale dopasowuje się do nadgarstka o każdym rozmiarze. Duże przyciski można wygodnie naciskać w rękawiczkach lub bez. Ładowanie baterii odbywa się wygodny sposób za pośrednictwem USB.

Połącz i przenoś

POŁĄCZ I PRZENOŚ

Połącz się bezprzewodowo z maksymalnie 10 czujnikami Suunto Tank POD, aby wyświetlać dane dotyczące butli i gazu. Przenoś dzienniki nurkowania i zmieniaj swoje ustawienia przez połączenie Bluetooth z urządzeniem mobilnym na aplikację Suunto Movescount. Możesz prowadzić dziennik nurkowania i dzielić się swoimi podwodnymi przygodami i zdjęciami na Suunto Movescount.